درباره

واردات محصولات دیجیتال

واردات محصولات دیجیتال

واردات کالاهای دیجیتال جهت عرضه در بازار کشور و اجرای پروژها
فروش آنلاین محصولات دیجیتال

فروش آنلاین محصولات دیجیتال

ایجاد فروشگاه آنلاین برای خرید راحت تر و تنوع بیشتر و اعلام قیمت رقابتی
صادرات خدمات فنی و مهندسی

صادرات خدمات فنی و مهندسی

اجرای پروژه های فنی و مهندسی در کشورهای حوزه خلیج فارس

تاریخچه شرکت

 
شرکت فنی مهندسی کیهان رایانه به عنوان اولین هلدینگ تخصصی ارائه دهنده زنجیره کامل خدمات فنی و مهندسی در ایران با شعار "از امکان سنجی تا بهره برداری" فعالیت خود را در سال 1385 به شماره ثبت 10010 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه کامپیوتر ، سیستم های امنیتی و حفاظتی ، سیستم های الکترونیکی ، سیستم های تحت شبکه وهوشمند سازی وبرنامه نویسی و طراحی تحت وب آغاز نمود. خدمات شرکت شامل مکان یابی و امکان سنجی و تهیه طرح توجیهی فنی و اقتصادی، مطالعات بازار و بررسی نیاز و خواسته های مشتریان، طراحی فاز یک و فاز دو پروژه ها و انجام امور اداری ، مدیریت پروژه ساخت در قالب راه اندازی دفتر مدیریت پروژه و مدیریت طرح و پیمان، تامین مصالح و تجهیزات بصورت نقدی اعتباری و تهاتری، برندینگ و تبلیغات تخصصی صنعت انفورماتیک و دیجیتال، بازاریابی و فروش، مدیریت ومدیریت بهره برداری و تامین امنیت و ارتقاء سطح دیجیتال مجتمع های صنعتی اداری تجاری ومسکونی چند منظوره در قالب شرکت های تابعه و شرکای تجاری شرکت میباشد.
شرکت کیهان رایانه توانسته است با بیش از یک دهه فعالیت در زنجیره صنعت الکامپ و تلکامپ و با بهره گیری از نیروهای باتجربه و متعهد، به عنوان هلدینگی متخصص و مطمئن برای مالکین، کارفرمایان، سرمایه گذاران، سازندگان و تامین کنندگان جایگاه خود را در صنعت انفورماتیک و دیجیتال  ایران تثبیت نماید.

چرا ما را انتخاب کنید

بهترین مشاوره ها

مشاوران ما در حوزه های کامپیوتر،الکترونیک،سیستمهای حفاظتی،سیستم های هوشمندسازی و برنامه نویسی و طراحی همیشه آماده پاسخگویی می باشند.
 

بهترین فروش ها

ما با در دست داشتن بیش از یک دهه تجربه در زمینه تامین و فروش محصولات دیجیتال ، کلیه محصولات را با بهترین کیفیت و تضمین قیمت واصالت کالا ، شما را همراهی می کنیم

بهترین متخصصین

ما با به کار گیری مهندسین و متخصصین متهد و مجرب همیشه توانسته ایم بهترین خدمات فنی و مهندسی را به مشتریانمان ارائه نماییم.

بهترین طراحی ها

ما با به کار گیری مهندسین وطراحان متهد و مجرب همیشه توانسته ایم بهترین خدمات طراحی  را به مشتریانمان ارائه نماییم.
 

پشتیبانی 24 ساعته

ما همیشه برای خدمت رسانی به مراجعه کنندگانمان آماده و آنلاین هستیم تا شما در آرامش امنیت و راحتی در دنیای دیجیتال سفر کنید
0
مشتری راضی
0
پروژه انجام شده
0
جوایز برنده
0
سال تجربه