نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن

ما در زرین سیستم از سال 1372 اقدام به فروش و اجرای سیستم دزدگیر و دوربین مداربسته در اقصی نقاط ایران می‌نماییم، ما تیم های نصب حرفه ای در مازندران، تهران، کرج، مشهد داریم. (برای هماهنگی جهت نصب در دیگر نقاط با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.)

البته نصب دزدگیر در صورتی که علاقمند به انجام کار های فنی باشید کار چندان سختی نیست. احتمالا کلمه DIY را این روزها بسیار شنیده و بکار برده اید این همان مخفف do it your self می باشد. به معنای خودت انجام بده با این کار به اندازه هزینه ی نصب دزدگیر صرفه جویی و پس انداز می کنید.

اگر از پک دزدگیر بی سیم یا دیگر پک دزدگیراستفاده میکنید، کار نصب و راه اندازی برایتان بسیار راحت تر خواهد بود و امکان جابجایی در صورتی که در آپارتمان اجاره ای مستقر هستید نیز به راحتی وجود خواهد داشت.

ما با شبکه ای حرفه ای از نصاب های متخصص سیستم های حفاظتی که در بسیاری از نقاط ایران در اختیار داریم و یا تیم های نصب زرین سیستم در تهران و مازندارن اقدام به نصب سیستم های حفاظتی و نظارتی در اقصی نقاط ایران می‌پردازیم.

در صورتی که قصد داشته باشید، سیستم دزدگیر مکان خود را نصب کنید و تصمیم دارید که خود به انجام این کار مبادرت بورزید باید در مورد روش نصب سیستم خود اطلاع داشته باشید.

پیشنهاد میکنیم فرایند نصب دزدگیر اماکن را به این صورت پیش برود:

  1. خریدپک دزدگیر
  2. جا یابی چشمی ها، پنل و کابل کشی
  3. نصب پنل مرکزی و نصب چشم ها
  4.  چک کردن اتصالات
  5. راه اندازی سیستم

 


چاپ